Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
2 dni temu






4 komentarze:
nam pitce osrywają tak auto :*
W aucie rozumiem, ale w oknie dachowym, żadnego drzewa powyżej, belki, nic... Leciały i trafiał? Musze zagrac w totka
No wiesz, ptaszyska latają i się nie zastanawiają gdzie ich guano spadnie. A ja się właśnie zastanawiałam po jakie licho ktoś namalował na szybie powiększone mocno plemniki:))))
Samochód mam regularnie obrobiony, choć pod żadnym drzewem nie stoimy. Nad ulicą latają na okrągło różne ptaszyska- jerzyki, sroki, kawki,wrony, wróble i nawet sikorki i co jakiś czas coś z siebie wydalają.
Miłego, ;)
Plemniki! Dobre :D. A moja piewsza myśl, że ktoś zęby mył na zewnątrz :P
Ptaki to mają dobrze, srają na to wszystko.
Prześlij komentarz