Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
3 dni temu




12 komentarzy:
Oby im tak pozostało. Amen:)
amen:)))
;))))
Gratuluję serdecznie :))
I dzieci, i koszulek i przede wszystkim tego szczęścia w oczach!!!
Oby całe ich wspólne życie było takie fajne jak te koszulki :)
Fajne dzieci :-)
A na zdjęciach z Wu jesteś kwintesencją miłości:-)
Mówiłam, że zajebista, nie?
a ja wczoraj właśnie miałam rocznice;) zatem życzę im wszego dobrego ode mnie i Męża miłego:)
I oby tak dalej i na zawsze.
Miłego, ;)
Apetyczna parka, Mamo!
Słodziaki :)
dzieci super :))
:))
Prześlij komentarz