Opętało mnie szydełko
i nie bardzo wiem kiedy puści
poza tym
znowu
bawię się (?)
w teatr
to znaczy
gram
TEATR FORUM teraz na tapecie
Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
4 dni temu



3 komentarze:
Różne rzeczy opętują człowieka.
Mnie na ten przykład szalik :).
Opetanie nie jest zle dopoki ktos nie nasle egzorcysty:))) Moze sie tak glosno nie ujawniaj:P
Miło, że blogowo zmartwychwstałaś! Choćby i z opętaniem...:)
Prześlij komentarz