nie mogę komentować na innych blogach - rozumiem
ale na WŁASNYM?
Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
4 dni temu



6 komentarzy:
No widzisz? Juz egzorcysta potrzebny:)))
Spróbuj odświeżyć (strzałka przy adresie) jeśli nie widzisz okienka do komentarza. Kiedyś u mnie to pomagało :)
zablokowałaś siebie... niedobrze :* kiss
11 słów tylko, a cieszą... Nie uciekaj nam znów na tak długo, co?
A co już wydziergałaś tym szydełkiem? Pokaż, nie żałuj,:)
Szydełkowanie to ogromnie relaksujące zajęcie a i coś pożytecznego można przy okazji popełnic.
Miłego, ;)
to za karę;)
Prześlij komentarz