Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
4 dni temu




5 komentarzy:
Niech stada baranków wnoszą tylko radość :*
Pozdrawiam wiosennie :)
Spokoju i pogody na Wielkanoc! I żadnych stresów, nawet tych maluśkich!
o jak ładnie:)))
spokoju,usmiechu,zdrowia i co tam zamarzysz :)))
duzo radosci i pogody - tej wewnetrzej i tej za oknem :)
Wesolego Alleluja!
Pięknych świąt dla Ciebie Beatko i Twoich bliskich :***
Prześlij komentarz