Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
4 dni temu



5 komentarzy:
Dorodna dziewczyna :)
Boże tyyyyle miłości w jednej Pysi - od razu weselej na duszy, jak się patrzy na takie pyszczydło :)))
i krokusów nie żal (też tak mam- czasem tupnę nogą, tak dla oka)
krokusy, funkie, liliowce, przebiśniegi, - i jeszcze innne, które wyglądają ku słońcu
:)))))
Tylko nazywa się MAX i waży tyle co Misia Pysia
Z tym białym wokół szyi wygląda jak w wełnianej tubie. Piękny pies!
Prześlij komentarz