Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
3 dni temu












6 komentarzy:
No i co będzie? Da się to jakoś bez operacyjnie?
Nad morze, nad morzeee się chce.
Co się robi z kamieniami?
Kamienie się usuwa! Laparoskopowo, wtedy tylko 4 małe dziurki. Albo operacyjnie. Życzę Wu tej pierwszej ewentualności! A że trzustka ok, to bardzo ważne...
Zdrowia dla Wu, moja Marta przy Celiaki ma wciąż powiększoną trzustkę, tak to się jakoś ma do tej choroby :) ważne, że dieta daje rezultaty i kosmki widać, teraz tylko utrzymajcie dietę i będzie lepiej :)
To dobrze. Trzustka to wyjątkowe paskudztwo.
Zdrowia WU życzę:)
Trzymamy dietę, ale boimy się tych kamieni, bo sama tez mam:(
Prześlij komentarz