chyba podczas gastroskopii...
ale zęby Wu słabiutkie, więc...
będzie teraz szczerbaty, bo kto mu wyleczy korzeń i wstawi zęba, nikt.
po gastroskopii mamy koniecznie zrobic USG trzustki, bo w świetle dwunastnicy widac jakąś brodawkę, jeśli USG nie wyjdzie to tomograf brzucha, też pod narkozą oczywiscie, więc na razie naprawa zębów poczeka...
kurde
bezzębny Wu, gorzej je i w ogóle
Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
3 dni temu



6 komentarzy:
Oj, to kłopot z tym zębem. Oby tylko wyniki były dobre, trzymam kciuki.
Miłego, ;)
Oj, :(
Pechowo! Ale dobre wyniki ważniejsze... Trzymam kciuki za Wu!
mam nadzieję, że wyniki wyjdą dobre... i przyjdzie czas na zęba :* uściski
o jej.
No wszystko idzie opornie albo nie tak. Mam nadzieję że wyniki okażą się dobre;)
"w ogóle" też jest ważne.
przesyłam myśli ciepłe.
Prześlij komentarz