Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
2 dni temu






6 komentarzy:
To nadrzewna odmiana kur???:))) Ale to chyba dość powszechne upodobanie ptactwa - widywałam już drzewo z kurami na gałęziach.
A może te kury uznały, że ich kurnik jest za mało bezpieczny? Może ma za niskie grzędy?
Miłego, ;)
a może to kurza medytacja?:))
Rozumiem, że Twoje kurki sypiają na drzewach? :)
czy jajek też po krzaczorach szukasz?:)
Ambitna jednostka!
a niedługo przyjdzie zima i kurki w podskokach wrócą do kurniczka :))) nawet w listopadzie, podejrzewam :)))
Prześlij komentarz