Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
2 dni temu



3 komentarze:
Uwaga! Rocznica nadciąga wielkimi krokami... Jeszcze się nie skończyło, a znów się zacznie...
Wiesz Beatko, to nie tylko smutne, to przerażające."Ynteligent" z żoliborskiego ogródka gotów sięgać po władzę nie tylko po trupie brata ale i wykorzystując do tego zesklerociałą staruszkę. Aż dziwne,że ten nadmiar nienawiści jeszcze go nie zabił.
Miłego, ;)
Pani Jadwiga zyje w tym samym panstwie, w ktorym zyje jej syn. Calkiem mozliwe, ze ona go tam umiescila, wraz z jego niezyjacym bratem.
To panstwo ma swoja historie, swoich bohaterow, swoj narod. Oraz swojego przywodce z nadania historii i moralnosci. W historii tego panstwa fakty sa odklamane: i tak np.Powstanie Warszawskie odbylo sie w Starachowicach (tam bowiem byla bohaterska uczestniczka powstania Jadwiga K.).
AA
Prześlij komentarz