Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
3 dni temu



3 komentarze:
Miala racje. tylko od strony technicznej patrzac, organizatorzy powinni zadbac o to, by zaproszenia dotarly w rece odbiorcow. Jesli im na tym zalezy.
Eeeee tam, Beato, taka Solidarność, co się martwi o celebry, to ja mam gdzieś. Kobieta to się powinna pomartwić, że ludzie wydają na miesiąc na jedzenie dla 4-osobowej rodziny tylko 903 zł.
Maria Dora
Nie zgadzam sie Mario Doro, symbole tez sa wazne
Prześlij komentarz