jabłkowy,
kojarzący się ze szpitalem, mnie akurat, pijam hektolitrami i to jest urok późnego lata, czasami dorzucę porzeczek, wisienek, ale jabcol jest najlepszy:)
poza tym niejaki
Bronisław Komorowski do Kancelarii chce ludzi Kwaśniewskiegoi dobrze, sprawdzeni, poza tym moje komusze serce zadowolone
pomnik
najlepiej z napisem prezydent, brat Jarosława Ka
w Sopocie szukają Iwony
nie pamiętam takich ciepłych sierpniowych nocy...na pewno nie w ostatnich dziesięciu latach...
Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
4 dni temu



5 komentarzy:
były,były.1994 rok,jak się Młoda rodziła;)
Był dokładnei tak pogoda jak teraz...
A ja pochwalam kompot z jabłek, a jeszcze kiedy się ma własne to tym bardziej... i smacznego!!
Żadnego pomnika nie popieram - przecież ma być na Powązkach i tablica specjalna na Wawelu, i jeszcze coś gdzieś, już nie pomnę - to chyba dość, nieprawda ?!
Tuv...1994, zima długa, śnieg leżał do maja, a potem buchnęło...no:)
Moja Młoda też 94
Kwoko, jabłka darowane, spady u znajomej zbieram:)
Prześlij komentarz