zwierze rozkoszniak, ale ten kuper ... jakby mowil "pocalujta mnie w d..." - chyba ze sie na kotach nie znam:)? doly sukienki ciekawe, wiec pewnie gora tez niezla, nogi i buty superowe, wiec dolacze do prosb - CALOSC poprosze:)!
To ja poczekam na szczupłą Beatę, byle nie za długo i oby była prawdziwa... ;)) Choć nie rozumiem, czemu tylko szczupłe zasługują na zdjęcia ??? No, bez przesady :/
Beata, z ta broszka to tak naprawde nic nie wiadomo. Zdjecie CALEJ sukienki jest w cieniu :( co daje jej z lekka fioletowy kolor...A z drugiej strony kawaleczek sukienki na Tobie jest niebieski i ma kilka atutow granatowo-szafirowych jak ta broszka... Najlepiej zrob nam cale zdjecie w sukni i w swietle!!! A kot jest cudny!!! Zywia
Ja sie nie znam, ale sie mimo wszystko wypowiem;) Ta konkretna kiecka to raczej pasuje mi bez broszki. Broszke bardzo chetnie widzialabym na tej drugiej sukience, ale nie przy dekolcie tylko tak prawie na ramieniu na tej oblamowce.
Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
Rzymskie kluski
-
Dla nas to jest makaron w prążkowane rurki. W Italii - *pasta
all'Amatriciana*. Klasyczny rzymski makaron z wyrazistym sosem pomidorowym,
włoskim podgardle...
Weekendowe śniadania. Frittata pełna warzyw.
-
Frittata to idealne, proste i szybkie danie na weekendowe śniadanie.
Niezależnie od pory roku. Wystarczy warzywa zmienić na te dostępne w danej
chwili. ...
Dialog który mnie urzekł
-
*"Jesteś prostym człowiekiem Abel.*
*Więc doskonale się na to nadajesz.Prawda?Liczę na Ciebie.Odwiedź wszystkie
wioski,bądź twardy i stanowczy.Tylko...
czas równowagi
-
wielki post to idealny czas na zatrzymanie się, na refleksję.
oraz czas na rezygnację- żaby być może znaleźć w sobie miejsce na coś
nowego.
akcja „7 ty...
Primum non nocere
-
Dzwoniła do mnie ostatnio znajoma i oznajmiła, że są z mężem po pierwszej
dawce szczepionki, niebawem przyjmą drugą i bardzo się z tego powodu
cieszą, bo...
czas upływa mi niezwykle bezproduktywnie
-
w sobotę byliśmy u K., obejrzeliśmy sobie "Green Book", a wczoraj z kolei "Zmruż
oczy". na dzisiaj mamy zaproszenie na koncert bożonarodzeniowy, to chór w
...
Ekstensi Anonymox Untuk Buka Situs Terblokir
-
Posted in Membuka Situs By Admin On June 2, 2019
[image: Membuka Situs yang Diblok]
Jika Anda sedang mencari cara menghilangkan internet positif dan berniat...
Ciąg dalszy ...nastąpił :)
-
Drodzy Sąsiedzi! <3
Wpadajcie na herbatkę do mojego nowego wirtualnego domku :)
Izi Izi .pl
Tak sobie pomyślałam, że po 10 latach mi się należy
:)...
small town life
-
*(czwartek)* - A gdzie była wczoraj? Proszę zapytać, cały autobus na Panią
czekał. – To kierowca mojego porannego autobusu.
- W środy najczęściej jeżdżę sa...
przeprowadzka….
-
Jestem tutaj: https://zapiskiniesforne.blogspot.com/ Jeszcze jak nie u
siebie… Udało mi się co prawda zaimportować wszystkie posty, ale nie wiem w
jakim s...
Ananasy z ...II klasy
-
* Ananasy z … II klasy*
Uczniowie klasy II : Dawid ,Kacper i Natalia kształcą się w zawodzie
kucharz odbywając praktykę w naszej szkolnej kuch...
Egzekucja odroczona do piatku
-
Sonic napisala wczoraj madry komentarz i faktycznie zgadzam sie z nia, ze
powinnam dac wszystkim troche wiecej czasu na ewentualny kontakt ze mna w
celu uz...
Jestem!
-
Uprzejmie donoszę, że jestem, że wróciłam i że co najważniejsze, nie
przytyłam. Chociaż żarcie było pierwszoligowe. Kaczuszki, łososie,
krewetki, a nawet b...
Adopcje zagraniczne - gdzie tkwi problem?
-
Kiedy w mediach pojawiła się informacja o rządowej decyzji o wygaszaniu
adopcji zagranicznych reakcje były dwojakie: z jednej strony feministyczne
lewa...
Hybrid Bikes: What Is the Hybrid Bike
-
*Road Bike* *Cycling* is a lot more to than just picking a bicycle and then
ride on around city. It is definitely a lot more. To start with the many,
man...
Chorwacja w moich oczach ;)
-
Pewnie spodziewacie się, że będzie dużo zdjęć i się nie mylicie. Widoki są
tu cudne i urzekające.
W fotorelacji pomogła mi syrena morska.
Syrena nudziła ...
Nadal zyja
-
Hmmm jakoś mało czasu.. Nie wiem... Ale żyję nadal i mam chyba za dużo
pracy .... Czytam sporadycznie po waszych Blogach ale samemu cos naskrobac
??? Dzisi...
Przywrócimy demokratyczne państwo prawa
-
"Przywrócimy demokratyczne państwo prawa
Najbliższe miesiące zadecydują o losie praworządności i demokracji w
Polsce. Prawo i Sprawiedliwość nie zamierza z...
Gorszy sort - z przyjemnością
-
Wiedząc kto określa mnie jako gorszy sort, czuję się zaszczycony. Z tym
rzekomo najlepszym, nie mam i nie miałem nic wspólnego. Lepszy jest
najlepszy, bo s...
107. I po ślubie...
-
Po wszystkich przebojach z dokumentami, apostilami, tłumaczeniami,
notariuszami etc. w końcu wzięliśmy ślub. Niektórzy śmiali się, że 11
listopada, kiedy...
Barania Wyspa
-
Barania Wyspa ciemnieje. To co zielone -niewiele tego- brązowieje, żółknie
i szarzeje.
Barany i konie, całe szczęście, kolorów nie zmieniają. Konie na...
rumah villa intan garut
-
Hotel Garut 500rb / Malam? Pin BB : 51EE1072 SMS / WA : 081284003992
greenhillgarut.com http://hotelgarut.co.id/
Gambar untuk rumah villa intan garutLapork...
Dziękuję!
-
Idzie nowe. Kończę swoją przygodę z blogiem na portalu onet.pl. Dziękuję
redakcji i Internautom za 8 lat możliwości pisania dla Was. Dziś o 13:00
zapraszam...
Obiektywem więcej widzę
-
...a obrazy zbieram na stronie http://ivapas.cba.pl/ tworząc swoiste
portfolio :) Zapraszam chętnych.
[image: Obiektywem więcej widzę]
Coś w tym jest ... ?
-
Nowy rok zaczął się bardzo pracowicie i gościnnie.
Trudno pogodzić te dwie sprawy, ale ... próbuję ;)
Wiadomo, jak są goście , nie można pracować,
ale jak c...
Epilog.
-
Mężczyźni mojego życia.
Jest ich dwóch.
Mąż najprawdziwszy, moja druga połowa
Niezmienny powod moich radości, wzruszeń i poruszeń.
Codziennie.
Co noc.
I syn....
-
Szanowni Czytelnicy
Po 10 latach uznałem, że trzeba wzmocnić fundamenty i odmalować ściany.
Dla Was to tylko zmiana .pl na .com - litera więcej, nic więcej....
Nowinki z miasta ŁODZI
-
Murale stają się domeną naszych czasów w ŁODZI - w minionym roku przybyło
kilka nowych na ścianach budynków oraz kapitalne graffiti na chodniku w
...
Odzywam się, bo aż mi głupio....
-
Kochani :) Wieści są takie Przepraszam, zapuściłam bloga strasznie. Dużo
się wydarzyło, czasami myślę, że za dużo na jedną Agę. Żyjemy, zdrowie
dopisuje, w...
-
Monis, jesli to czytasz, to nie ma mnie wsrod zywych.
Powiadom prosze moja matke - najlepiej przez moja siostre, te znajdziesz na
facebooku.
I T. Niech sie ...
Gretkowska Manuela. Europejka;
-
Wydawnictwo: *W.A.B., 2004.*
Drugi tom dziennika Gretkowskiej również jest dobry moim zdaniem. Książka
przedstawiona z perspektywy zwyczajnej kobiety - mat...
Komunikat
-
Wszystkim czekającym na nowe anegdotki muszę wyjaśnić, że pół roku temu
rozstałam się z Komendantem.
Jest jeszcze parę historyjek w zanadrzu, ale... potrzeb...
34 komentarze:
Ha! na tym drugim zdjęciu Kocia Jegomość wygląda jak pewien lemur :) Ot król łaskawie pozwala się poczochrać. Nawet łapy ma tak samo ;)
Kiecka cud, mniód i orzeszki a i buty takoż oraz nogi mniód i malyna :)
No i gdzie ta stara? No gdzie? Siem nie zgadzam na żadna starą o! Mogę prawda?
Zwierzaki zawsze się wypinają :))) Nie wiedzieć czego!
Gratuluję pionowej postawy w bucikach, piknych zresztą!
Anovi - córko moja:) starość mi właściwie nie przeszkadza, czas, który sie konczy - baaardzo przeszkadza...
Lemur to wlasciwe okreslenie:)
Iw - podobno podsuwajaa tylek do wylizania traktujac mnie jak swoja matkę:) to oznaka najwiekszego zaufania jest:)
do obwąchania,wiecie swój zapach,swoje stado:)
nóżki mlask - ale ciotka GDZIE DOKLADNIE WIDAĆ KIECKĘ?!?!
Ciotka, góra zdecydowanie mniej atrakcyjna:) na zdjęciu but jest!
ja prostestuję! chcę całą kieckę!
cała kiecka ! :)
a broszka?
Kocie jak to kocie, miodzio :)
Gitara!
:-)
Nóżki i buciki pochwalam, ale więcej Beaty w sukience chętnie bym widziała :) Więcej Beaty!!!
Mmmm, noga jak się patrzy :) teraz czas na foto postawy, ostatnio mierzę same 12 cm buty, ale to już 186 więc trochę dużo :*
No widzisz. Z tymi butami. Przyszła kryska. Są uroczystości, że się nie da w japąkach za pińć zyla, nie? :-)))
Baronowo, święta prawda! te były za 20:)
Margo - ja mam tylko 160 :(
Kwoka, ja se zrobie takie zdjęcie, żebym była cała szczupła to je dam:)
Szeh, dziekuję:)
Miauka, no właśnie sie zastanawiam czy pasuje, przysle foto na pryw do Ciebie, ok?
Ade, zaraz zrobię, na wieszaku:)
zwierze rozkoszniak, ale ten kuper ... jakby mowil "pocalujta mnie w d..." - chyba ze sie na kotach nie znam:)?
doly sukienki ciekawe, wiec pewnie gora tez niezla, nogi i buty superowe, wiec dolacze do prosb - CALOSC poprosze:)!
no patrz!!! - zanim napisalam juz kiecke wkleila!:),ale ja prosilam o calosc z Beata!!:))
A Gapcio DAWA BZIUCHI.
(wiem, wiem , nic nie poradzę)
kiecka gitarra,ale ta broszka PIĘKNA no nie wiem?
od razu wzrok przyciąga:)
tzn broszka piękna sama w sobie,ale jakos mi tu nei pasi
Gapcio podobny całkiem do Rasza :)
A tak poza kotami - to aaaale masz nogi :)
Nono... Taka noga to majątek! A obcasy nie robią na mnie wrażenia... nosze wyższe!... czasami;;)
To ja poczekam na szczupłą Beatę, byle nie za długo i oby była prawdziwa... ;)) Choć nie rozumiem, czemu tylko szczupłe zasługują na zdjęcia ??? No, bez przesady :/
uch, na tym brzuchu bym..... Ojesooo! Bea, a jak podstawia i jeszcze baki puszcza, to zaraza, nie? Trza za ogon i o sciane, nie?:))))
Pffffffffffff, KRZYWE nogi:)))):* Kiecka fajowa:)
Beata, z ta broszka to tak naprawde nic nie wiadomo. Zdjecie CALEJ sukienki jest w cieniu :(
co daje jej z lekka fioletowy kolor...A z drugiej strony kawaleczek sukienki na Tobie jest niebieski i ma kilka atutow granatowo-szafirowych jak ta broszka...
Najlepiej zrob nam cale zdjecie w sukni i w swietle!!!
A kot jest cudny!!!
Zywia
Beato! Jaka noga! Jestem ZA :)
Ja sie nie znam, ale sie mimo wszystko wypowiem;) Ta konkretna kiecka to raczej pasuje mi bez broszki. Broszke bardzo chetnie widzialabym na tej drugiej sukience, ale nie przy dekolcie tylko tak prawie na ramieniu na tej oblamowce.
Beata, przeyśłij :)
Bosze, ale co? zaraz wychodze na ślub, pa:)
o ja ślepa krowa! tak broszka na tej szarej prostej sukience :) Star dobrze mówi :)
ojej, choelrka! no to baw się superowa z broszką czy bez!
Prześlij komentarz