Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
4 dni temu




8 komentarzy:
tak bez nazwiska, bo wielorazowego użytku? ;-)
baw się dobrze!
;))))!
Nooo, teściowa, wyzwanie przed Tobą!
:-)
??? ;)
Znajac Beate wyzwanie przed nami...pFFFFF:)
:):):):) pomysłowo;-)
Ciekawa sterta korespondencji:)
??? dobrze ze napisali "tylko" tesciowa .... mogla byc gorzej :)))
Prześlij komentarz