Klaudia niedługo skończy 15 lat i coraz lepiej rozumie
coraz trudniej akceptuje
swoją własną niepełnosprawność.
"Kamila powiedziała, że jestem chora"
No bo właściwie to można powiedzieć, że jesteś chora, tylko że z twojej choroby nie można się wyleczyć.
"Nie można? Ja chcę być zdrowa."
Kocham cię taką chorą.
"A to fajnie! Ja ciebie też!"
Uff, na razie to wystarczy.
Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
5 dni temu



3 komentarze:
co tu pisać? samo życie i dobrze, że się kochamy :)
jeszcze mnie dużo czeka...będzie dobrze!
Robisz dobrą robotę, to pewne.
Prześlij komentarz