Starość - nie radość....
-
....... a młodość nie wesele.
Przez wiele lat słyszałam to powiedzenie niemal codziennie od mojej
babci, mamy mego ojca. Bo żeby było zabawniej...
3 dni temu



12 komentarzy:
Oboje to lubicie, czy tylko czworonóg? Moja Era skutecznie przez Małża odzwyczajona od podobnych ,,brewerii''. A ja bym czasem chciała, zimą zwłaszcza, gdy futro psicy takie cieplutkie...
i wcale się nie dziwię :)))
symbioza:)
nic w tym dziwnego:))))Ależ psiura urosła:)
my też to lubimy:))))
dobrze, że się mieścicie i lubicie :P
Ledwo, ledwo, ten pies TAKI duzy:)
:)
Pańcia też:)
I naczynia połączone:)
:), no tylko ona nie grzeje tak jak jej poprzednik Michul, ta sierść działa jak termos, nie oddaje ciepła:)
Lubimy wszyscy, ale psica po pewnym czasie (niestety) schodzi, bo jej za gorąco :(
Prześlij komentarz