19 lis 2010

Uprzejmie informuję, że niebawem cisza wyborcza:)

w Gdyni wygra Wojciech Szczurek (ten sam, który nie chciał kiedyś dać Wu komputera, bo uważał, że Wu nie będzie korzystał w 100% z komputerowych walorów...), daję Szczurkowi jakieś 80% głosów.
A w mojej gminie będzie druga tura... ja oddam głos temu, który ma najmniej szans (bo najmniejszą rodzinę:) ), poza tym mamy w domu ospę a ja mam zamiar się nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudzić, leeeeeeeeeeeenić, byyyyyyyyyyyczyć i odchudzić o jakieś pół kilo:)

PS: Wu wytrzymał dzisiaj (ze mną) z warsztatach 50 minut, bez kurtki! ale wiem, że zrobił to dla mnie, cały czas siedział jak na szpilkach, za tydzień idziemy do warsztatów  na imprezę:)

9 komentarzy:

Kopacz pisze...

Ale o co chodzi ???!

Nivejka pisze...

A u mnie też będzie druga tura! A! I wygra zapewne wójt rekordzista (18 lat wójtowania predysponuje go do pisania "wójt" w rubryce zawód)

Nivejka pisze...

PeeS. Zdrowiejcie leniuchując, leniuchujcie zdrowiejąc. A waga niech spada, byleby nie z wysoka;)

zgaga pisze...

Szczurek na pewno wygra....

myszka pisze...

U mnie podobnie. Zagłosuję na kontrkandydata dla zasady.

Antares pisze...

Tiaaaa... cisza wyborcza a dziś jak szłam do sklepu z rana natknęłam się na wieeeelką tablicę z facjatą jednego z kandydatów na przyczepie zaparkowanej przy sklepach. A ze skrzynki na listy wyjęłam kolejną ulotkę wyborczą :D.
Cisza wyborcza na całego :)

ade pisze...

Szczurek to najlepsze co mogło się Gdyni przydażyć od czasów ś.p.Cegielskiej.
A co do kompa Wu - każdy popełnia błędy co nie?
;)

Anonimowy pisze...

kiepskie nazwisko do wygrywania

Beata pisze...

Ade, jak nabardziej, każdy...wymienilismy się kilkoma pismami, ja z różnymi opiniami, bo akurat Wu sie ten komputer jak najbardziej należał, ale...to by było przyznanie się do tego, że sie źle rozpatrzyło wniosek, albo, że niepełnosprawni intelektualnie niekoniecznie wspierani przez miasto są...najśmieszniejsze jest to, że za argumentem, że Wu nie wykorzysta walorów komputera w 100% była propozycja skorzystania z komputera z PEFRONu... widać pefronowskie komputery mozna niewykorzystywać w stu procentach :)
ale zgadzam się, Szczurek to najlepsze co mogło sie przydarzyć Gdyni:) zresztą, ja myślę, ze za czasów Cegielskiej to on tez w wielu sprawach maczał palce:)Franciszka stawiała na młodych i słusznie:)
to, że mam do niego żal nie znaczy, że go nie cenię